ایتالیایی ها از گردو با پوست خشک 1401 به عنوان طعم دهنده اصلی پیتزا استفاده می کنند

گردو با پوست خشک 1401 سرشار از آنتی اکسیدان، پروتئین، فیبر غذایی و اسیدهای چرب ضروری امگا 3 است همه این مواد مغذی به فواید گردو کمک می کنند.

گردو می تواند سیاه یا قهوه ای باشد و هر دو گونه دارای طیف وسیعی از فواید سلامتی هستند آنها ممکن است سلامت قلب را تقویت کنند، خطر سرطان را کاهش دهند، از عملکرد مغز حمایت کنند و التهاب را کاهش دهند.

گردو با توجه به سطوح بالای اسیدهای چرب امگا 3 برای سیستم قلبی عروقی بسیار مفید است خوردن چند عدد گردو در روز ممکن است به کاهش فشار خون نیز کمک کند.

اسیدهای چرب امگا 3 برای کاهش کلسترول بد در بدن و تشویق تولید کلسترول خوب شناخته شده است.

آنها همچنین به کاهش التهاب و تقویت عملکرد عروق خونی کمک می کنند در نتیجه، گردو می تواند سلامت قلب را تقویت کند.

گردو

گردو سرشار از ترکیبات گیاهی مانند اسیدهای چرب امگا 3، پلی فنول ها و اورولیتین ها است این اجزای فعال زیستی ممکن است خواص ضد سرطانی داشته باشند.

گردو ممکن است خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان ها مانند سرطان سینه، روده بزرگ و پروستات را کاهش دهد انجمن آمریکایی تحقیقات سرطان بیان کرد که مصرف چند عدد گردو در روز ممکن است به کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه کمک کند.

اسیدهای چرب امگا 3 موجود در گردو برای مغز نیز مفید است خوردن غذاهای غنی از اسیدهای چرب ضروری ممکن است زوال شناختی را کاهش دهد.

در یک مطالعه بر روی افراد مسن، مصرف روزانه گردو بهبود عملکرد شناختی را نشان داد گردو ممکن است با التهاب مبارزه کند و خطر بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهد پلی فنول های موجود در گردو ممکن است به مبارزه با التهاب نیز کمک کند.

پلی فنول ها ترکیبات مفیدی هستند که می توانند به بهبود پروفایل چربی ما کمک کنند نمودار زیر توانایی محافظتی پلی فنول های آجیل در کاهش اکسیداسیون کلسترول را نشان می دهد.

کلسترول اکسید شده با افزایش خطر ابتلا به اختلالات قلبی عروقی مانند آترواسکلروز مرتبط است گردو خام بالاترین فعالیت آنتی اکسیدانی را نشان می دهد، به این معنی که غلظت کمتر پلی فنول های آن در مقایسه با سایر پلی فنول های آجیل برای مهار فرآیند اکسیداسیون کافی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.