دمپایی عربی یک تکه که موجب شناسایی یک قاتل فرانسوی شد

دمپایی عربی یک تکه نیز عموماً مسطح هستند و قوس کمی دارند با این حال، طرح های خاصی وجود دارد که یا شامل پشتیبانی بیشتر برای قوس ها یا درج هایی است که می توان از آنها استفاده کرد.

اما با این حال، دمپایی ها برای پیاده روی طراحی نشده اند آنها طوری طراحی شده اند که هنگام ایستادن، نشستن یا دراز کشیدن راحت جا بیفتند.

درک تفاوت‌های بین دمپایی و سایر انواع کفش با یکی از محبوب‌ترین اقلام، لغزنده شروع می‌شود این بیشتر در امتداد یک دسته است و نه یک نوع خاص همه دمپایی ها برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده اند.

اما برخی از دمپایی ها را می توان در خارج از خانه پوشید زیرا دارای کفی سفت هستند که از آنها در برابر زمین، ماسه یا پیاده رو محافظت می کند، به استثنای قابل توجه دمپایی ها.

دمپایی

دمپایی های داخلی به گونه ای طراحی شده اند که عمدتاً در داخل خانه پوشیده می شوند و معمولاً به جای دوام، راحتی و استایل را نشان می دهند.

دمپایی‌های داخلی را می‌توان از هر ماده‌ای که به کفش‌ها مرتبط است ساخته شود، اما اغلب دارای زیره‌های نرمی هستند که بر خلاف دمپایی‌های سخت شده مانند لاستیک یا پلاستیک هستند آنها اغلب بسیار شیک هستند و برای ظاهر و راحتی طراحی شده اند.

دسته بندی کلی از دمپایی ها به جای یک نوع خاص، دمپایی های فضای باز همانطور که از نام آن پیداست برای پوشیدن در فضای باز طراحی شده اند.

آنها یک کفی سخت خواهند داشت که انعطاف پذیر است اما برای محیط های بیرونی طراحی شده است آنها بیشتر پاها را محصور می کنند و برای گشت و گذارهای مسافت کوتاه مانند گرفتن روزنامه صبحگاهی، بازیابی نامه ها از صندوق پست و پیاده روی کوتاه برای دیدار همسایه ساخته شده اند.

اما آنها برای پیاده روی در مسافت طولانی طراحی نشده اند زیرا در دسته کفش بودن قرار می گیرند دمپایی های فضای باز انواع مختلفی مانند مقنعه، دمپایی و لغزنده را در بر می گیرند.

آنچه در زیر می آید دو نوع اصلی دمپایی، پاشنه بسته و پاشنه باز است هر نوع دمپایی دارای چندین سبک مختلف است که دارای پاشنه باز یا بسته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.