با پودر لباسشویی امو خارجی تمامی لکه ها از بین می رود

کپسول ها به طور قابل توجهی گران تر از پودر لباسشویی امو خارجی هستند، شاید به این دلیل که نگرانی ها هنوز تمام هزینه های صرف شده برای توسعه و اجرای یک محصول جدید را برنگردانده است.

اما کپسول‌ها نیز برای خریداران ثروتمند راحت‌تر در نظر گرفته می‌شوند، از این رو تفاوت قیمت آن‌ها است.

پودرها حاوی سورفکتانت‌های کلاسیک هستند و همچنین افزودنی‌های مختلفی وجود دارد که یک پودر را از دیگری متمایز می‌کند: افزودنی‌هایی برای شستشوی لباس‌های رنگی، نرم‌کننده‌ها، سفیدکننده‌ها، لکه‌برها، عطرها، همه به شکل گرانول.

کپسول های ژلاتین حاوی یک ژل حذف شده با آب است که محلول تمیزکننده غلیظی است که تا حد زیادی مشابه پودر است.

بسیاری از بسته های بزرگ پودر لباسشویی دارای یک لیوان اندازه گیری هستند که می توان از آن برای اندازه گیری دوز ماشین لباسشویی استفاده کرد.

مواد شوینده

اگر کمی اشتباه کنید و بیشتر به خواب بروید، ممکن است مقدار زیادی کف تشکیل شود که بر ماشین لباسشویی تأثیر منفی می گذارد. یک کپسول حاوی مقدار دقیق ژل اندازه گیری شده برای یک بار شستشو است که چنین مشکلاتی را از بین می برد.

امنیت. هنگامی که پودر در سینی دستگاه ریخته می شود، گرد و غبار ریز آن می تواند وارد مجرای تنفسی شود و باعث تحریک نازوفارنکس، برونش ها و ریه ها شود. هنگام استفاده از کپسول، چنین آسیبی برای سلامتی منتفی است.
مقاومت آب. اگر آب به طور تصادفی وارد کیسه باز شود، پودر لباسشویی خراب نمی شود. کمی مرطوب می شود و کیک می شود، اما خواص آن ثابت می ماند.

اگر کپسول خیس شود، آب می تواند پوسته را حل کند و ژل از آن خارج می شود، پس از آن کل ایده بخشی از محصول از بین می رود، اگرچه هنوز می توان از آن استفاده کرد.
تطبیق پذیری. پس از استفاده از پودر لباسشویی، توصیه می شود از نرم کننده پارچه استفاده کنید. در کپسول ها، نرم کننده از قبل در ترکیب گنجانده شده است.

شوینده لباسشویی یک محصول نسبتاً تهاجمی است که حاوی مقدار زیادی قلیایی است. Zaastuyu پس از شستشو با پودر، همه چیز کم رنگ می شود، رنگ آنها را ترک می کند.

کپسول ها حاوی فرمول ملایم تری هستند که حتی می تواند اقلام رنگی را روشن کند.
دمای کاری به طور معمول، اثربخشی پودرهای لباسشویی متناسب با دمای آب افزایش می یابد. اما در آب سرد، پودر ممکن است به اندازه کافی موثر نباشد که در مورد کپسول ها نمی توان گفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.