با استفاده از حوله تن پوش زربافت دیگر نیاز به حمام مجدد ندارید

به غیر از حوله تن پوش زربافت امروزه از انواع مواد حوله ای برای ساخت حوله استفاده می شود. آنها را می توان از ترکیب پنبه پلی استر، بامبو، کتان، میکروالیاف و غیره تهیه کرد. بیایید انواع مختلف حوله ها را بررسی کنیم.

حوله حمام حوله ای است که برای خشک کردن بدن خود بعد از دوش گرفتن یا حمام استفاده می کنیم. آنها طولانی ترین حوله ها نیستند. اندازه استاندارد حوله حمام 70 در 135 سانتی متر است اگرچه اندازه های حوله متفاوتی وجود دارد.

اندازه ممکن است در مناطق مختلف در سراسر جهان متفاوت باشد. از آنجایی که باید بیشتر از حوله حمام استفاده کنیم انتخاب مواد مناسب ضروری است. حوله های حمام مدت زیادی طول می کشد تا خشک شوند زیرا باید با مقدار قابل توجهی آب اشباع شوند.

حوله‌های نخی، حوله‌های کتان و حوله‌های میکروفایبر بهترین‌ها در میان انواع مختلف حوله‌های حمام هستند زیرا کاملاً خیس می‌شوند و سریع‌تر خشک می‌شوند.

همه ما با اینها آشنا هستیم. ما با آنها خشک می شویم و برای یافتن مکانی برای آویزان کردن آنها در حالی که خیس در حمام خود هستیم تلاش می کنیم.

حوله

ملحفه های حمام به طور قابل توجهی بزرگتر از حوله های حمام هستند. ابعاد ورق حمام 100 سانتی متر در 160 سانتی متر است. اگر می خواهید بدن خود را با حوله بپوشانید، ملحفه حمام به حوله ارجحیت دارد.

ملحفه‌های حمام با مواد مصنوعی ممکن است شیک‌تر از ملحفه‌های نخی به نظر برسند. اما ملحفه های حمام نخی برای آرامش شما بی نظیر هستند.

کتانی حمام نخی از نظر نوع مواد حوله ای محبوب تر از سایر انواع حوله است. ملحفه های حمام برای بزرگسالان مناسب است تا دور بدن خود ببندند.

از روی نام می توان استفاده از حوله دستی را حدس زد. اندازه آن کوچکتر است و اندازه آن 50 در 100 سانتی متر است. معمولاً آن را در کنار دستشویی یا حمام مهمان آویزان می کنیم تا پس از خوشبو شدن دست هایمان خشک شود.

حوله های دستی ضخیم تر از حوله های دیگر هستند. هر چه زودتر دست شما را خشک کند، بهتر است. حوله های دستی برای حفظ بهداشت بهتر نیاز به شستشوی مکرر یا تعویض دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.